Shoferi në Prishtinë humb kontrollin, futet me veturë në lokal (VIDEO)

Shoferi në Prishtinë humb kontrollin, futet me veturë në lokal (VIDEO)

07:40, 17/01/2022

Një shofer përfundoi me veturë në një lokal te rruga “C”, pasi që humbi kontrollin mbi mjetin që po e drejtonte.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, e cila tha se nuk është raportuar për ndonjë person të lënduar.

Image

“Mbrëmë rreth orës 23:00 në  rrugën ‘C’ në Prishtinë, ka ndodhë një vetaksident. Në këtë vetaksident ka qenë i përfshirë një automjet në lëvizje, ngasësi i të cilit për arsye akoma të panjohura ka humbë kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Nuk raportohet për persona të lënduar”, tha Ahmeti.

Ajo shtoi se me rastin po merret Njësia e Trafikut

 

@papirusi.info #lajme #kosove #prishtin #prishtinacity ♬ original sound - Papirusi Info

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco