Meta shpërndan videon: Sonte ndezëm dritat e pemës së Vitit të Ri

Meta shpërndan videon: Sonte ndezëm dritat e pemës së Vitit të Ri

22:00, 06/12/2021

Presidenti Ilir Meta ka shpërndarë në “Facebook” një video, ku tregohet sesi ndizen dritat e pemës së Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri.

Meta shprehet se uron që gëzimi i këtyre ditëve të ndriçojë shpresat dhe të ngrohë zemrat në çdo familje shqiptare.

Postimi i presidentit Ilir Meta:

Sonte ndezëm dritat e pemës së Krishtlindjes dhe Vitit të Ri!  [😍] [🎄]

Gëzimi i këtyre ditëve le të ndriçojë shpresat dhe të ngrohë zemrat në çdo familje shqiptare.

Më e mira nuk ka ardhur akoma!

GËZUAR FESTAT MIQ!  [🇦🇱]

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco