Këto rrugë të Prishtinës po shtrohen në kalldërm

Këto rrugë të Prishtinës po shtrohen në kalldërm

21:04, 03/12/2021

Kandidati i AKR-së për kryetar të Prishtinës, në zgjedhjet e fundit lokale në Kosovë, Gëzim Mehmeti, ka njoftuar se është nënshkruar kontrata e projektit për nërtimin e rrugëve Ibrahim Lutfiu dhe Taip Krasniqi me Kubëza të vjetra.

Lajmin Mehmeti e bëri të ditur përmes një shkrimi në Facebook:

Shkrimi i plotë:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco