Ministri Faton Peci përshëndet aksionin e sotëm të Policisë së Kosovës

Ministri Faton Peci përshëndet aksionin e sotëm të Policisë së Kosovës

18:42, 03/12/2021

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci ka përshëndetur aksionin e sotëm të Policisë së Kosovës.

Përmes një postimi në rrjetin social “Facebook” ai ka thënë se paratë e taksapaguesve të qytetarëve të Republikës së Kosovës duhet të destinohem vetëm në adresa meritore, në këtë rast vetëm tek fermerët meritorë.

Më poshtë edhe postimi i plotë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco