U mbyll një faqe 'me kryeministrin' por e reja brenda pak orëve mori mbi 10 mijë ndjekës

U mbyll një faqe 'me kryeministrin' por e reja brenda pak orëve mori mbi 10 mijë ndjekës

22:28, 01/12/2021

Fitore Pacolli nga Vetëvendosje ka treguar se edhe pse disa portale e mbyllën grupin 'me kryeministrin', prap grupi i ri ka marrë shpejt mbi 10 mijë ndjekës, shkruan Syri.net Kosova.

"Vajzat dhe djemët që krijuan grupin #meKryeministrin arritën ti bëjnë disa nga portalet të shkruajnë për ta në çdo të dytin postim e të festojnë sepse paskan arritur t'ia mbyllin grupin. Por, Grupi i ri #meKryeministrin paska vendosur të kthehet fuqishëm. Për pak orë iu paskan bashkëngjitur mbi 10.000 ndjekës 👏👏👏"

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco