Dy të plagosurit në Bardhosh janë burrë e grua

Dy të plagosurit në Bardhosh janë burrë e grua

18:48, 01/12/2021

Dy persona kanë mbetur te plagosur nga arma e zjarrit në fshatin Bardhosh të Prishtinës, teksa bëhet e ditur se të njëjtit janë burrë e grua.

Klan Kosova ka bërë të ditur se gjendja e tyre shëndetësore është e rëndë dhe pritet t’i nënshtrohen ndërhyrjes kirurgjikale.

Teksa hetuesit policorë kanë nisur një hetim me qëllim të sqarimit të të gjitha rrethanave që karakterizojnë rastin si dhe identifikimin e të dyshuarve të mundshëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco