Para nëntë vitesh ishte shtatzënë dhe me tumor në kokë, deputetes kosovare i kthehet tumori

Para nëntë vitesh ishte shtatzënë dhe me tumor në kokë, deputetes kosovare i kthehet tumori

12:11, 29/11/2021

Në jetën e saj ka kaluar shumë sfida.

Por, Adriana Matoshi është ilustrimi më i mirë se si asnjëherë nuk duhet dorëzuar në rrugëtimin jetësor, shkruan Syri Kosova.

Përmes një statusi të hedhur në Facebook, ajo ka rrëfyer për një periudhë shumë të zorshme që e ka kaluar nëntë vite më parë.

Gjatë kohës sa ishte shtatzënë, Adriana u diagnoztifikua me tumor në kokë.

Duke qenë se kaloi në dy procese njëherazi, një periudhë e tillë është e rëndë vetëm për ta menduar, lërë më për ta përjetuar.

E, asaj i është kthyer tumori përsëri.

Rrëfimin e plotë të deputetes, e keni më poshtë

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco