Zjarr në Bubavec të Malishevës, digjet një stallë e bagëtive

Zjarr në Bubavec të Malishevës, digjet një stallë e bagëtive

12:00, 29/11/2021

Një zjarrvënie ka ndodhur sot rreth orës 02:45 në fshatin Bubavec të Malishevës.

Policia njofton se për shkaqe të pa njohura është përfshirë nga zjarri stalla e bagëtive.

Njësiti i zjarrfikësve ka lokalizuar dhe fikur zjarrin.

Sipas policisë, si pasojë e zjarrit janë shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco