Presidentja ndan fotografinë e binjakeve të saj, derisa festojnë 28 Nëntorin

Presidentja ndan fotografinë e binjakeve të saj, derisa festojnë 28 Nëntorin

20:51, 28/11/2021

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka ndarë një foto mjaft të lezetshme të binjakeve të saj, në faqen e saj zyrtare të Facebook-ut, për nder të 28 Nëntorit.

Në atë imazh shihen dy vajzat binjake të presidentes, të veshura kuq e zi dhe duke bërë simbolin e shqiponjës.

Osmani këtë fotografi e ka përcjellë me dy zemra dhe në prapavijën e saj shihen edhe dy flamujt, ai shtetëror dhe kombëtar.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco