Tregon familjari: Isa Boletini nga tri martesa kishte 9 djem dhe 5 vajza

Tregon familjari: Isa Boletini nga tri martesa kishte 9 djem dhe 5 vajza

17:13, 28/11/2021

Një pjesëtar i familjes së Boletinëve e ka treguar historinë e familjes së Isa Boletinit dhe ka thënë se nga tri martesa që kishe ka pasur 9 djem dhe 5 vajza.

Tutje ai ka treguar se vendi ku tani gjendet trupi i Isa Boletinit ishte njëri ndër vendet më të preferuara të këtij të fundit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco