Vdes 24 vjeçari shqiptar në një aksident në Itali

Vdes 24 vjeçari shqiptar në një aksident në Itali

16:51, 28/11/2021

Një 24 vjeçar shqiptar ka vdekur si pasojë e një aksidenti në Itali.

I riu Florenc Kasa, natën e djeshme ka humbur kontrollin e makinës së tij të tipit “BMW” doli nga rruga një kryqëzim në Ancona duke u përplasur me mbrojtëset anësore.

Sipas raportimeve të mediave në Shqipëri makina u përmbys si pasojë e shpejtësisë së madhe dhe përplasjes së fortë.

24-vjeçari ndërroi jetë në vend, pasi goditjet ishin fatale.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco