Shoqja përlotet e flet fjalë prekëse në varrimin e dy nxënësve që u vranë në Gllogjan

Shoqja përlotet e flet fjalë prekëse në varrimin e dy nxënësve që u vranë në Gllogjan

14:35, 28/11/2021

Qindra persona po marrin pjesë në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë të premten mbrëma në Gllogjan të Deçanit.

Para nisjes së ceremonisë së varrimit, moshatarja dhe shoqja e nxënësve të vrarë para të pranishmëve ka lexuar një shkrim prekës për viktimat.

Fjalën para të pranishmëve e ka marrë edhe kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj.

Videon e shihni duke klikuar KËTU

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco