Një grumbull qensh të konviktet në Prishtinë, rrezikohen studentët e kalimtarët

Një grumbull qensh të konviktet në Prishtinë, rrezikohen studentët e kalimtarët

23:33, 27/11/2021

Qentë endacakë po vazhdojnë t’i rrezikojnë qytetarët e Prishtinës.

Problemi i qenve endacakë po vazhdon të jetë një nga problemet më të mëdha për kryeqytetasit, shkruan lajmi.net.

Në nje video të publikuar shihen një grup i madh qensh pranë konvikteve të studentëve në Prishtinë të cilët rrezikojnë studentët dhe kalimtarët e zonës.

 
00:00
 
00:09

Numri i personave që sulmohen nga qentë kohëve të fundit është rritur dukshëm, kjo pasi ata nuk kanë strehë dhe bredhin rrugëve në tufa. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco