RTSH i Edi Ramës me muzikë serbe për Festën e Flamurit

RTSH i Edi Ramës me muzikë serbe për Festën e Flamurit

20:08, 27/11/2021

Profesori universitar, Enver Bytyci përmes një postimi në facebook ka shprehur shqetësimin e tij për dy televizionet shtetrore të Kosovës dhe Shqipërisë, shkruan syri.net Kosova.

Bytyci ka njoftuar se RTK dhe RTSH në prag të festës së 28 Nëntorit shfaqin gjëra të cilat nuk kanë të bëjnë fare me festën.

Postimi i plotë:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco