Babai i nxënësit të plagosur me postim prekës për viktimat e tragjedisë në Gllogjan

Babai i nxënësit të plagosur me postim prekës për viktimat e tragjedisë në Gllogjan

12:08, 27/11/2021

Babai i të riut të plagosur në tragjedinë e djeshme në Gllogjan, ka bërë një postim prekës.

Ai ka njoftuar se djali i tij është zgjuar, por që atij i ka dhënë lajmin e kobshëm për vdekjen e shokut dhe shoqes së tij.

“Sot djali im u zgjua, por pa shoqen e shokët e tij që ishte ulur në autobus me ta. Më pyeti a kanë shpëtuar, u desh ti them se ata jetojnë në parajsë” shkruan babai i të plagosurit në aktin e djeshëm kriminal në Gllogjan.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco