Ish drejtori i policisë: Vrasësi do gjindet, por a ka dënim të mjaftueshëm për të?

Ish drejtori i policisë: Vrasësi do gjindet, por a ka dënim të mjaftueshëm për të?

00:08, 27/11/2021

Ish-drejtori i Policisë së Kosovës tani deputet i PDK-së,Rashit Qalaj është deklaruar lidhur me ngjarjen tragjike në Gllogan e cila tronditi Kosovën, mbrëmjen e së premtes.

Ai është shprehur i  trishtuar nga akti i rëndë kriminal.

Shkrimi i plotë:

 

I trishtuar nga akti i rëndë kriminal ne Gllogjan . Kjo është një tragjedi e madhe për tërë vendin. A thua si e ndien vehten ky kriminel sonte ? Të vrasësh tre persona e në mesin e tyre dy nxënës !!!
Vrasësi gjithsesi se do të gjindet dhe do të dergohet para drejtësis po a ka denim te mjaftueshëm për te ?

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco