Tërmet në Kosovë

Tërmet në Kosovë

19:43, 27/10/2021

Sot rreth orës 18:59 ka ndodhur një tërmet në Kosovë.

Sipas raportimeve nga terreni tërmeti është ndjerë kryesisht në pjesën jugore të Kosovës dhe në Suharekë.

Tërmet me magnitudë 2.4 shkallë të Rihterit, ka goditur në jug-lindje të Suharekës, në Kosovë, rreth orës 18:59.
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco