Arrestohen dy persona në Pejë

Arrestohen dy persona në Pejë

09:47, 25/10/2021

Janë arrestuar dy persona në Pejë, pasi të njëjtin e kanë kanosur dhe sulmuar një zyrtar policor.

” Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi që nën ndikim të alkoolit kanë kanosur dhe sulmuar zyrtarin policor-viktimën mashkull kosovar. Nuk raportohet për të lënduar”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Tutje, policia njofton se me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco