Macja, “vizitorja” e rregullt e Spitalit të Gjakovës 

Macja, “vizitorja” e rregullt e Spitalit të Gjakovës 

14:03, 24/10/2021
Përveç kushteve të dobëta dhe mospastërtisë në shumicën e spitaleve të Kosovës, tashmë aty po hynë dhe po dalin edhe kafshë shtëpiake.

Një gjë e tillë ka ndodhur sot në Spitalin e Gjakovës, ku në katin e tretë është futur brenda një mace.

Sinjalizuesi ka dërguar pamje në adresë të Gazetës Sinjali, ku shihet macja duke u shëtitur në korridoret e këtij spitali.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco