Miu futet në Viva Fresh Store në Prishtinë, shihet duke ngrënë petulla

Miu futet në Viva Fresh Store në Prishtinë, shihet duke ngrënë petulla

13:24, 24/10/2021
Qytetarët vazhdimisht ankohen për çmimet dhe cilësinë e produkteve në marketet e mëdha në vend. Mirëpo, problem i vazhdueshëm po mbetet edhe higjiena në këto hapësira.

Një qytetare ka publikuar në grupin “Network Prishtina” një video e cila, sipas saj, është realizuar në njërën nga pikat e marketit “Viva Fresh Store” në Prishtinë.

Në këtë video shihet një mi i cili është futur në pjesën e pjekurinave dhe shihet duke ngrënë petulla.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco