Zhduket një person në Ferizaj

Zhduket një person në Ferizaj

10:35, 24/10/2021

Një person në Ferizaj thuhet se ka dalë nga shtëpia të premten dhe nuk është kthyer më.

Policia për rastin në fjalë është njoftuar nga vëllai i viktimës.

“Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se vëllai i tij, viktima mashkull kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më”, thuhet në raportin e policisë.

Ndërkaq njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco