A mund ta dini se kush është kjo vogëlushe në foto?

A mund ta dini se kush është kjo vogëlushe në foto?

15:43, 19/10/2021

Vlora Çitaku, ka shpërndarë një foto të saj kur ishte në moshën 7 vjecare.

Çitaku në këtë foto shihet me veshje kombëtare shqiptare dhe me instrumentin kombëtar, çiftelinë.

“Une, 7 vjeçe, me qifteli”, shkroi shkurt Çitaku në postimin e shpërndarë në Facebook.Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco