'Gërdi, ranë targat e Serbisë dhe u pa sa shumë shqiptarë s'e duan Kosovën shtet'

'Gërdi, ranë targat e Serbisë dhe u pa sa shumë shqiptarë s'e duan Kosovën shtet'

22:45, 21/09/2021

Opinionisti Nezir Raki po konsideron se kanë ra targat e Serbisë dhe u pa sa shumë shqiptarë s’e duan Kosovën shtet funksional, shkruan Syri.net Kosova.

"Është krejt një kastë politiko-mediatike e cila në një Kosovë normale do deshtonte. Prandaj e shpresojne avazin e vjeter, qofte edhe me Serbi brenda, se veç ashtu këta mbesin faktorë të skenës klienteliste. 
Gërdi!", ka shkruar ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco