Paralajmërohet anulimi i një vendimi tjetër i marrë në kohën e Qeverisë Hoti

Paralajmërohet anulimi i një vendimi tjetër i marrë në kohën e Qeverisë Hoti

13:33, 13/04/2021

Edhe pak minuta fillon mbledhje e Qeverisë Kurti.

Mësohet se rendit të ditës i është shtuar edhe një pikë, ajo për shqyrtimin e propozim-vendimit për anulimin e vendimit të qeverisë Nr.11/25 të datës 24 dhjetor të vitit të kaluar.

Kurti do të hedh në votim shfuqizimin e vendimit të Qeverisë Hoti për propozimin e Vehbi Sefiut, Luan Morën dhe Bekim Jakupit për kryesinë e Bordit të Zyrës së Rregullatorit të Energjisë

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco