E dhimbshme: Vdiq i riu nga Mitrovica, ishte vetëm 36 vjeçar

E dhimbshme: Vdiq i riu nga Mitrovica, ishte vetëm 36 vjeçar

12:42, 13/04/2021

Orhan Hoxhaxhiku ka vdekur dje papritmas pas një sulmi në zemër në moshën 36 vjeçare.

Familjarët kanë bërë të ditur se Orhani vdiq krejt papritur tronditur gjithë qytetin.

Ai do të varroset në varrezat e qytetit në Prishtinë.

Hoxhaxhiku ishte me prejardhje nga Vushtrria, por kishte jetuar dhe punonte në Mitrovicë si agjent tregtar.

Ndryshe, dje Mitrovica pati edhe një humbje të madhe, ku vdiq profesori Blerim Baruti.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco