A e dini kush është kjo vajzë e vogël në foto, sot politikane e njohur kosovare dhe i pëlqejnë fort frutat?

A e dini kush është kjo vajzë e vogël në foto, sot politikane e njohur kosovare dhe i pëlqejnë fort frutat?

10:30, 16/10/2020

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Mimoza Kusari-Lila, sot ka ditëlindjen.

Në 45 vjetorin e lindjes, ajo përmes facebook ka ndarë dy fotografi të fëmijrisë së saj – raporton Syri.net Kosova

Bazuar në përshkrimin e fotografisë si duket Mimozës nuk i kanë besuar shumë në atë kohë.

Ajo ka treguar që gjithmonë në sy i ka shikuar njerëzit dhe që vazhdon t’i dojë shumë frutat.

Ky është shkrimi i saj:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco