Me këtë pamje, Behgjet Pacolli ju uron një ditë të mrekullueshme

Me këtë pamje, Behgjet Pacolli ju uron një ditë të mrekullueshme

08:30, 14/10/2020

Njihet si njeri shumë pozitiv.

Është ky Behgjet Pacolli politikani dhe sipërmarrësi i mirënjohur kosovar.

Ai këtë të mërkurë ka publikuar disa foto nga shtëpia e tij ku shihet pamja e mahnitshme.

Por, Pacolli duket se edhe po kujdeset për mirëqenien e tij, pasi që këtë mëngjes ai po ushtron edhe kardio.

“Mirëmëngjesi miq të dashur,  ju uroj një ditë të mrekullueshme. Të mendojmë pozitivisht dhe shpresojmë se sot do të bëhet më mirë se dje!” është mbishkrimi me të cilin ai i përcjell këto fotografi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco