Ministrja Bajrami raporton para deputetëve

Ministrja Bajrami raporton para deputetëve

08:07, 14/10/2020

Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami, pritet që të raportojë sot në Komisionin për Buxhet dhe Transfere.

 

Ajo do të raportojë rreth masave fiskale të marra për t’iu përgjigjur situatës së krijuar nga pandemia COVID-19 dhe për gjendjen e borxhit publik.

Raportimi i ministres do të fillojë në orën 10:00.

“Ministrja e Financave Hykmete Bajrami raporton në Komisioni për Buxhet dhe Transfere për masat fiskale të marra për t’iu përgjigjur situatës me Pandeminë dhe për gjendjen e borxhit publik”, thuhet në njoftim.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco