Parashikimi/ Ja si do të jetë moti për ditën e hënë

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti për ditën e hënë

23:21, 20/09/2020

Përshëndetje nga SH.M.U dhe më poshtë po ju njohim me parashikimin e motit rreth javës që presim përpara!

Gradualisht muajit Shtator po i vjen fundi dhe pas një periudhe të gjatë me mot të nxehtë dhe të kthjellët, tashmë erdhi koha që ditët me diell të zëvendësohen nga ditët me mot kryesisht të vranët dhe reshje shiu. Por le ti marrim ditët një e nga një.

Për ditën e nesërme vendi do të dominohet përsëri nga moti i kthjellët por nuk do të mungojnë vranësirat kalimtare në orët e mesditës të cilat do të shoqërohen me reshje shiu të dobëta mbi relievet e larta malore.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco