Motra e Rugovës sot e ka ditëlindjen, ja si e uron Sabri Hamiti

Motra e Rugovës sot e ka ditëlindjen, ja si e uron Sabri Hamiti

10:17, 08/04/2020

Ish-anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Sabri Hamiti, ka shfrytëzuar rrjetin social Facebook, për të bërë një urim të veçantë.

Ai ka uruar gruan e tij Kumrije Rugovën, për ditëlindjen e saj përmes një fotografie në Facebook.

"KUMRIJES, URIME DITËLINDJA DHE 50 VJET JETE TË PËRBASHKËT!" ka shkruar Hamiti.

Ndryshe, motra e Rrustem Rugovës (djali i axhës së Ibrahim Rugovës), është gruaja e Sabri Hamitit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco