VIDEO/ Zbulohet mashtrimi i Ramës me telefonatat ‘live’ me qytetarët

VIDEO/ Zbulohet mashtrimi i Ramës me telefonatat ‘live’ me qytetarët

22:01, 25/03/2020

Edi Rama doli mbrëmjen e sotme live në Facebook e tij, duke thënë se po flistet me qytetarët drejtpërdrejt.

Por Rama dhe stafi i tij teknik, ka harruar që të fshehë të gjithë mashtrimin.

Ramën mbrëmjen e sotme e ka tradhëtuar teknologjia dhe i ka rrëzuar teatrin banal se gjoja punon edhe natën.

Regjistrimi është bërë gjatë ditës, siç duket nga dritarja në krah të centralistit të kryeministrisë, ku drita është normale duke na traguar se Rama nuk ishte live, siç e pretendoi 1 orë më parë në ERTV.

Është mirë që në vend të teatrit të montuar me telefonata të montuara, Edi Rama të zbatojë planin për të siguruar të ardhura për mbijetesën e bizneseve dhe të qytetarëve.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco