Thirrja e IKSHP-së: Këto dy javë qëndroni në shtëpi, mos ia jepni këmbët virusit

Thirrja e IKSHP-së: Këto dy javë qëndroni në shtëpi, mos ia jepni këmbët virusit

21:49, 25/03/2020

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik po kërkon nga qytetarët që të ju përmbahen rekomandimeve të këtij instituti, shkruan Syri.net Kosova.

"NE MUNDEMI BASHKË ME JU!

Qytetarë të dashur! Ju lutem përmbajuni rekomandimeve të Institutit Kombëtar dhe Ministrisë së Shëndetësisë.

Tani ju mund të na ndihmoni shumë duke qëndruar në shtëpi!

Ne situatën epidemiologjike po e mbajmë duke e frenuar me një fre duke bërë xixa!", thuhet në njoftimin e IKSHP-së.
 
Postimi i plotë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco