Babai e tepron me pijen, djali e denoncon në polici...

Babai e tepron me pijen, djali e denoncon në polici...

15:16, 11/11/2019

Karabinierët duhej të ndërhynin pas një raporti që tregon se një i dehur po shqetësonte njerëzit e një birrarie në Vobarno.

Ai fyente, sulmonte dhe rrahu një karabinier që ndërhyri për ta qetësuar. 

Tani ai do të duhet të përgjigjet për dëmtimet, fyerjet dhe rezistencën ndaj një zyrtari publik. 

Kur patrulla mbërriti ishte e qartë se njëri nga djemtë e grupit telefonoi 112 sepse babai i tij ishte komplet jashtë kontrollit.

Pavarësisht se burri bëri shumë rezistencë përsëri nuk u shpëtoi dot prangave të karabinierëve që e arrestuan në sy të djalit të tij i cili edhe bëri denoncimin ndaj të atit.

Marrë nga: www.today.it-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco