Këto janë kufjet e çuditshme të Dyson Zone me sistem të pastrimit të ajrit

Këto janë kufjet e çuditshme të Dyson Zone me sistem të pastrimit të ajrit

11:22, 08/12/2022

Kufjet Dyson Zone do të dalin në shitje në mars, duke filluar nga 749 funta, transmeton Syri.net Kosova.

Ato vijnë me anulim aktiv të zhurmës për të eliminuar zhurmën rreth përdoruesit.

Po ashtu ato kan♪jë vizore që qëndron vetëm përpara hundës dhe gojës jep ajër të filtruar dhe të pastër

Merrni frymë thellë, kufjet e para të Dyson-it për anulimin e zhurmës dhe pastrimin e ajrit do të dalin në shitje në MB në mars, duke filluar nga 749 £

Zona Dyson u zbulua për herë të parë në fillim të këtij viti , si një ide unike e firmës së themeluar në Mbretërinë e Bashkuar për të luftuar zhurmën dhe ndotjen e ajrit në zonat urbane anembanë botës, shkruan DailyMail.

Kufjet vijnë me anulim aktiv të zhurmës për të eliminuar zhurmën rreth përdoruesit dhe një maskë të ndashme që pompon ajrin e filtruar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco