Shkoi në komunë për t’u martuar por zbulon se prej 8 vitesh ka një grua

Shkoi në komunë për t’u martuar por zbulon se prej 8 vitesh ka një grua

10:49, 07/12/2022

Një burrë nga Republika Domenikane është përballur me një të papritur pasi kishte vendosur që të martohej.

39 vjeçari shkoi në bashkinë e qytetit për t’u martuar me të fejuarën e tij po zbuloi se ishte i martuar prej tetë vitesh. Kjo ngjarje ka ndodhur në Pastena, në provincën e Salernos.

39-vjeçari nga Republika Domenikane por që jeton në Itali, mohoi që ta njihte gruan në fjalë. Ai bëri një denoncim në komisariatin e Salernos dhe paraqiti si provë pasaportën e tij nga e cila rezultonte se në atë kohë ai nuk ndodhej në Republikën Domenikane, por në shtetin italian.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco