Tre shenjat më pasionante të Horoskopit

Tre shenjat më pasionante të Horoskopit

13:27, 04/10/2022

Ju mund të mendoni se shenja juaj e Horoskopit nuk ka të bëjë fare me performancën tuaj në shtrat, por gjithçka varet nga astrologjia, apo jo? Çdo shenjë ka stilin e saj në seks dhe për sa kohë që gjithçka bëhet në mënyrë konsensuale dhe të sigurt, ne mund të shijojmë dashurinë ashtu siç dëshirojmë.

Në mesin e 12 përfaqësuesve të zodiakut ka disa që nuk kanë frikë të provojnë dhe eksperimentojnë në seks dhe janë ndër shenjat më argëtuese dhe të çuditshme. Kush janë ata?

Dashi

Ata e duan flirtin, janë tërheqës dhe të sigurt. Dashi është shumë i mirë në shtrat dhe ka shumë oreks për seks. Ata duan të kënaqin nevojat dhe orekset e tyre, ndërsa nuk i thonë jo qëndrimit të një nate. Seksi me të huajt nuk i tremb dhe provojnë lehtësisht qëndrime dhe tendenca të reja.

Luani

Një mbret edhe në shtrat, Luani di si ta bëjë partnerin të kalojë mirë dhe kujdeset për kënaqësinë e tyre. Pasioni i tij është i jashtëzakonshëm, ndërsa nuk ngurron të provojë pozicione apo tendenca të ndryshme në seks, qoftë edhe me më shumë se një person.

Akrepi

Nëse po pyesni veten pse partneri juaj është kaq i pasionuar në shtrat, përgjigja qëndron te yjet dhe më saktë te Akrepi. Ata që i përkasin kësaj shenje janë të zjarrtë dhe kanë shumë pasion, të cilin e kanalizojnë në shtrat. Nuk do të bëjnë lehtësisht gjëra të “çmendura” me të panjohur, por dinë të kalojnë mirë dhe nuk do t’i thonë “jo” miqve me mbledhje përfitimesh. Nëse i besojnë personit tjetër, atëherë ata janë të gatshëm të përpiqen shumë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco