Edhe kjo bën vaki: Hoxha shqiptar jep leksione se si hiqen qimet e organit gjenital (Video)

Edhe kjo bën vaki: Hoxha shqiptar jep leksione se si hiqen qimet e organit gjenital (Video)

13:02, 12/08/2022

Hoxha shqiptar Ahmed Kalaja është përballur me një pyetje jo fort të zakonshme nga një besimtar mysliman.

Ai është pyetur se si duhet depiluar organi gjenital. Hoxha nuk ka përtuar t’ia shpjegojë se si bëhet ky proces në detaje.

Për më shumë shiko videon dhe përgjigjen e hoxhës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco