VIDEO/ Joe Biden përpiqet të veshë xhaketën por nuk ja del dot, ndihmohet nga Zonja e Parë

VIDEO/ Joe Biden përpiqet të veshë xhaketën por nuk ja del dot, ndihmohet nga Zonja e Parë

08:17, 09/08/2022

Joe Biden është përballur me një sfidë të madhe kur po dilte nga helikopteri.

Në video presidenti amerikan shihet teksa përpiqet të veshë xhaketën por nuk ia arrin dot pasi dhe era nuk ishte aleate e tij.

Zgjidhjen e dha Zonja e Parë e SHBA-së Jill Biden e cila e ndihmoi më në fund ta vishte.

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco