Kosovarët shumë të dashur, ja 'emoji' që e përdorin më së shumti

Kosovarët shumë të dashur, ja 'emoji' që e përdorin më së shumti

17:49, 16/05/2022

Njerëzit në të gjithë botën por edhe kosovarët po e shprehin dashurinë për njëri tjetrin.

Të paktën kështu po thotë një sondazh, ku emoji i zemrës është më i përdoruri në Twitter në mbarë botën.

Konsulenti në medie sociale Matt Navarra përmes një cicërime në Twëitter tha se emoji ❤️ është më i përdoruri në çdo shtet si dhe emoji që shpreh se je i quditur rreth diçkaje 😮.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco