Pasi i mbushi me deodorant, 15 vjeçari i humb thithkat

Pasi i mbushi me deodorant, 15 vjeçari i humb thithkat

16:41, 24/01/2022

Një student ka mbetur pa thithka, pasi i mbushi me lëng të deodorantit, duke shkaktuar rënien e pjesëve të trupit.

Djali, emri i të cilit nuk është bërë i ditur, ishte në dhomën e zhveshjes së shkollës kur dikush e sfidoi ta bënte këtë gjë.

Menjëherë më pas dikush i ka lëvizur thithkat, duke i bërë ato të binin.

Ai tha: “Në fillim më vinte thjesht ftohtë. Nuk është vërtet një gjë e madhe. Dhe pastaj filluan djegiet. Ishte mirë, gjithçka ishte mirë. Pastaj djali që në fakt po m’i ngrinte thithkat, ai më goditi të dy thithkat. Dhe pikërisht atëherë ato ranë. A keni parë ndonjëherë një lyth? Ishte pikërisht ashtu. Ajo dhemb. Ishte si lëkurë e papërpunuar, e ekspozuar”.

Studenti i Universitetit të Liverpoolit humbi thithkat e tij si një nxënës 15-vjeçar dhe shkoi në mësimin e tij të radhës sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

Ai shtoi se njerëzit zakonisht reagojnë me mosbesim kur ai zbulon mungesën e thithkave, megjithëse shumica e njerëzve përfundojnë duke qeshur – përfshirë të dashurën e tij të parë, shkruan Mirror.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco