'Dashuria është energji nukleare', Berisha poston videon e këtij çifti i cili po lahet në -15 gradë në Theth

'Dashuria është energji nukleare', Berisha poston videon e këtij çifti i cili po lahet në -15 gradë në Theth

18:57, 23/01/2022

Dashuria është energji nukleare, po thotë ish-kryeministri dhe lideri historik i PD-së, Sali Berisha, shkruan Syri.net Kosova.

Ai madje e ka postuar një video të një çifti i cili sipas tij ka zgjedhur të lahet në Ujvaren e famshme të Grunasit të Thethit në -15 grad C.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco