Çfarë vakie: Bëri seks me motrën e gruas, dyshja 'ngjiten' mes vete dhe përdundojnë në spital

Çfarë vakie: Bëri seks me motrën e gruas, dyshja 'ngjiten' mes vete dhe përdundojnë në spital

13:40, 23/01/2022

Kjo ngjarje e rrallë ka ndodhur në një fshat të Afrikës.

Siç shkruanin mediat lokale atje, ky nuk është fenomen edhe shumë i rrallë në Afrikë.

Sipas mediave në Afrikë, raste të tilla ndodhin shpesh dhe ky ‘komplikim’ ka arsye të ndryshme.

Por, rastin në fjalë edhe më të rëndë e bën fakti që burri ishte në shtrat jo me gruan e tij, por me motrën e gruas së tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco