Pastroni dritaret ‘në çast’ me një sfungjer kuzhine

Pastroni dritaret ‘në çast’ me një sfungjer kuzhine

16:55, 22/01/2022

Pastrimi i dritareve të pista është një detyrë që shumica e njerëzve e shmangin, por me këtë truk me sfungjer kuzhine nuk më do të humbisni shumë kohë duke pastruar

Gjithçka që ju nevojitet janë një sfungjer dhe një thikë.

Mc.Klein, i cili njihet për ndarjen e këshillave dhe trukeve të tij, ka zbuluar se si t’i pastroni shpejt dritaret me një sfungjer kuzhine.

Në videon, e cila është parë më shumë se 35 milionë herë, ai vendos një sfungjer në fund të dritares dhe shënon me laps se ku ndodhet çdo brazdë.

Më pas përdorni një thikë për të bërë gërvishtje në sfungjer në mënyrë që secila pjesë të futet në brazdë të dritares. Pas kësaj, thjesht merrni pluhurin, shkruan The Sun.

Cleaning 🧼🤷‍♂️ #window #cleaning #soap #sponge #fürdich #💡 ♬ Last Summer – Ikson

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco