Tri shenjat e zodiakut që kanë më shumë gjasa të jenë shpirtrat binjak Akrepit

Tri shenjat e zodiakut që kanë më shumë gjasa të jenë shpirtrat binjak Akrepit

10:39, 19/01/2022

Intensive, misterioze, e ndërlikuar dhe pasionante. Po, po flasim shenjën e Akrepit. Kur bëhet fjalë për intimitetin, dashurinë dhe gjithçka në mes, nuk ngatërrohen. Në fund të fundit, intensiteti juaj është legjendar.

Me fat për ju, tri shenjat e zodiakut që kanë më shumë gjasa të jenë binjakët e shpirtit të Akrepit dinë të tërheqin vëmendjen tuaj si brenda ashtu edhe jashtë dhomës së gjumit.

Sapo takoni dikë që ju zgjon interesin, ju prireni ta ndiqni atë derisa t’i bëni ato tuajat.

Si një nga shenjat më pasionante dhe seksuale të zodiakut, nuk duhet shumë për t’ju futur në shtrat për një kohë të mirë. Por si një shenjë e ndjeshme dhe e thellë e ujit, duhet një lloj i veçantë i dikujt për t’ju shtyrë të përkushtoheni afatgjatë.

“Akrepi ndjek lidhjet binjake shpirtërore me intensitet dhe shtytje, dhe duhet të ketë një lidhje thellësisht emocionale dhe magnetike që ai të shkojë në atë nivel të binjakëve të shpirtit”, thotë astrologia Clarisse Monahan për Bustle.

Ata priren të besojnë në marrëdhëniet e dyfishta dhe duke qenë se janë shenja të fiksuara të ujit, ata do të japin gjithçka për t’u siguruar që marrëdhënia të zgjasë.

Më poshtë janë shpirtrat binjakë të zodiakut të Akrepit, sipas Monahan:

Gaforrja

Bricjapi

Peshqit

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco