Tri shenjat e horoskopit që do të pasurohen gjatë muajit janar

Tri shenjat e horoskopit që do të pasurohen gjatë muajit janar

10:18, 19/01/2022

Viti 2022 ka filluar, festat kanë mbetur pas dhe kuletat janë holluar.

Megjithatë, astrologët pohojnë se disa shenja të zodiakut do të arrijnë të qëndrojnë të qëndrueshme financiarisht, pavarësisht të gjitha shpenzimeve.

Urani në Dem, Venera retrograde dhe Mërkuri në prapavijë që vjen na sjellin një ngadalësim të planeve financiare, ndaj duhet të jemi të kujdesshëm me investimet.

Në janar, këto tri shenja presin para:

Dashi

Ju jeni prova se çdo përpjekje shpërblehet. Përpjekja juaj është në rrezik, kështu që pritet një rritje këtë muaj. Kjo është periudha kur, në bazë të provave në punë, mund të merrni një promovim ose një pozicion më të paguar.

Shigjetari

Aktualisht jeni një bankier i shkëlqyeshëm pasi keni kursyer mjaftueshëm para për pushime. Nuk ka dimër për ju dhe nuk do të mbeteni pa para.

Peshqit

Pas 12 vjetësh, Jupiteri hyri në shenjën tuaj dhe filloi të punonte për të pasur më shumë lumturi dhe prosperitet. Edhe pse kjo është një periudhë kur keni shpenzime të larta, nën ndikimin e planetëve nga Bricjapi dhe Jupiteri, mund të prisni një fitim monetar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco