Mësuesja që kërcënonte nxënësit: Bëni seks me mua ose do të ngelni në klasë

Mësuesja që kërcënonte nxënësit: Bëni seks me mua ose do të ngelni në klasë

11:59, 15/01/2022

Një mësuese po vuan dënimin me burg sepse detyronte nxënësit e saj që të kryenin marrëdhënie seksuale me të, ose në të kundërt do të pësonin penalitete jo të zakonta.

Ngjarja ka ndodhur në Kolumbi ku mësuesja 40-vjeçare e martuar, Yokasta M., i dërgonte nxënësve të saj adoleshentë foto provokuese dhe i kërcënonte se do i ngelte në klasë nëse nuk do kryenin marrëdhënie me të, transmeton lajmi.net.

Njëri nga prindërit kishte zbuluar fotografitë kërcënuese të mësueses në telefonin e fëmijës së tij.

Kësisoj, ai denoncoi mësuesen dhe, si rrjedhojë e kësaj, kjo e fundit përfundoi në burg.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco