Bizare: Vajza e lidh të dashurin si qen dhe e shëtit në qendër tregtare

Bizare: Vajza e lidh të dashurin si qen dhe e shëtit në qendër tregtare

11:28, 15/01/2022

Një pamje e çuditshme kanë kapur vizitorët e një qendre tregtare në Bosnjë.

Përkatësisht, në mbrëmje nëpër qendër është vajzë e veshur e, e cila ka shëtitur një mashkull të lidhur me zinxhir.

“Burri po mbahet me zinxhir”, ka shkruar Antea krahas videos nĂ« profilin e saj, por video Ă«shtĂ« hequr shumĂ« shpejt.

Nuk dihet se çfarĂ« fshihet pas kĂ«saj “performance” qĂ« tronditi vizitorĂ«t e qendrĂ«s tregtare, por shumĂ« supozojnĂ« se ky Ă«shtĂ« njĂ« tjetĂ«r trend i çuditshĂ«m nĂ« rrjetin e njohur social.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco