Shqipet me makina luksoze, e bëjnë krejt 'kuqezi' Londrën

Shqipet me makina luksoze, e bëjnë krejt 'kuqezi' Londrën

20:47, 28/11/2021

Edhe pse jo fizikisht, festat e 28-29 nëntorin kanë bërë miliona shqiptarë në të gjithë botën të jenë bashkë me mendje dhe shpirt.

Shqiptarët në Londër si çdo vit tjetër edhe kësaj rradhe kanë ditur si të tërheqin vëmendje.

Me flamuj kuqezi dhe pak “zhurmë” shqiptare, ata kanë festuar për pavarësinë e vendit të tyre.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco