Na duhet patjetër/ Aksesori që nuk do të dalë kurrë nga moda

Na duhet patjetër/ Aksesori që nuk do të dalë kurrë nga moda

12:39, 28/11/2021

Asksesorët janë të domosdoshëm për të plotësuar pamjen tonë.

Le të ndalemi pak tek çantat.

 

Nuk ngopemi kurrë me to!

Ҫantat e lëkurës janë një nga aksesorët më jetëgjatë të garderobës sonë. 

 

Janë të kombinueshme me atë fustanin e lehtë të bardhë veror apo kur veshim xhinset e shkurtra dhe një T-shirt të thjeshtë. 

Ideale për periudhën e vjeshtës dhe nuk dalin kurrë nga moda.

 

Që nga modelet kontemporane dhe ato retro, të mbajtura në dorë, në shpinë apo krahë-qafë, janë blerja më e zgjuar që mund të bëni me një diversitet modelesh.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco