Gjerdani më i popullarizuar tani për tani: Trend që përshtatet me çdo stil

Gjerdani më i popullarizuar tani për tani: Trend që përshtatet me çdo stil

21:45, 27/11/2021

Trendët vijnë e shkojnë, por ata vërtet të mirë bëhen produkte kryesore për më shumë se një sezon

Ndryshe nga trendi i ngjyrave neoni dhe ringjallja e modës nga vitet ’90, zinxhirët janë një trend që duket se janë aty për të qëndruar pak.

Zinxhirët delikatë duken si mbushje për kapëse të lidhura së bashku. Përveç gjerdanëve, trendi është përhapur edhe te vathët dhe byzylykët.

Të gjithë, që nga Kardashianët te Lala Kent, i pëlqejnë qaforet me formë kapëse letre, që do të thotë se ka shumë mundësi për t’i blerë me çdo çmim.

Nëse ju pëlqen trendi, ekziston një opsion edhe për ju. Nuk janë vetëm të famshmit që e duan këtë trend. Sipas Tom One, nismëtarët e trendeve i quajnë gjerdanet me kapëse si një nga tendencat më të mëdha të vitit.

Ne shohim shumë modele të çuditshme, dizajne që përmbajnë iniciale të personalizuara, astrologji, kapëse dhe hajmali. Nuk është vetëm çmimi ajo që ju jep shumë opsione.

Ka shumë stile të ndryshme të gjerdanëve me kapëse. Ndërsa disa njerëzve u pëlqen t’i përmbahen trendit klasik, minimalist dhe të veshin një gjerdan të vetëm, ka opsione me gurë të çmuar dhe shtresa.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco